Natūralus medaus su pikiu purškalas

Natūralus medaus su pikiu purškalas

Bičių produktai » Žiedadulkės, duonelė, pikis

18,00 €

vnt.

Ypatybė Reikšmė
Prekės kodas 331154
Aukštis mm 105
Aprašymas Ekologiškas medaus mišinys su propolio extraktu

Sudedamosios dalys:
ekologiškas medus, ekologiškas propolio ekstraktas (ekologiškas propolis ir ekologiškas grūdų alkoholis), distiliuotas vanduo.

Paskirtis: išsaugoti ir atgaivinti sveikatą.

Propolis yra natūralus produktas sudarytas iš dervų mišinio, žiedadulkių ir vaško. Jo kokybė priklauso nuo flavonoidų kiekio, kurie ir yra pagrindinis propolio komponentas.
Žaliava, naudojama šiam purškalui, yra originalus propolis iš pietryčių Brazilijos kurios floroje gausu eukalipto, Baccharis dracunculifolia (medicininis augalas, aptinkamas Brazilijoje, Bolivijoje, Argentinoje ir Urugvajuje, naudojamas žaliojo propolio gamybai) ir kitų medicininių augalų.

„Medaus mišinys su propolio extraktu“ sujungia medaus ir propolio antioksidacines savybes, yra malonaus skonio, jį lengva naudoti ir puikiai tinka jūsų kasdieniam gyvenimui. Jį sudaro ekologiški ingredientai, yra sertifikuotas tiek Brazilijos, tiek Europos ir Šiaurės Amerikos rinkoms.

Naudojimo instrukcija:
Prieš naudojant gerai sukratyti. Purkšti nuo 5 iki 15 kartų per dieną. (kiekvienas vartotojas turėtų atrasti jam pačiam reikalingą dozę).

Laikymo sąlygos:
*Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių.
*Saugoti nuo vaikų.

Įspėjimai:
*Padidinus paros dozę, poveikis nepadidėja. Pirmą savaitę rekomenduojama pradėti vartoti mažais kiekiais, vėliau dozių kiekį po truputį didinti iki tol, kol atrasite sau reikalingą paros kiekį);
*Nevartoti naudojant antibiotikus;
*Pasireiškus šalutiniam poveikiui, nedelsiant kreiptis į gydytoją;
*Prieš vartojant vaikams ir besilaukiančioms, būtina pasitarti su gydytoju.

Kilmės šalis: Brazilija