Žaidimo „Fallout 4“ apžvalga

„Fallout 4“ yra „Cult Post -apokaliptinės žaidimų“ serijos tęsinys, kurio veiksmas ateityje atsiskleidžia JAV. Po Trečiojo pasaulinio karo, kuriame buvo naudojami branduoliniai ginklai, visos JAV virto dykute ir buvusio, Didžiosios civilizacijos griuvėsiais. Dabar jame gyvena didžiuliai mutantai -humanoidai, tai yra baisaus eksperimento su VRE virusu, vabzdžių ir gyvūnų mutavimu, šurmuliais ir galiausiai baisiausių žmonių pasekmėmis.

Žaidimas

Žaidimas prasideda nuo veikėjo sukūrimo. Verta paminėti, kad šioje „Fallout“ dalyje redaktorius leidžia jums nepaprastai išsamiai redaguoti herojų veidus, o tai savo ruožtu suteikia galimybę sukurti unikalius ir įsimintinus personažus ir netgi atkurti garsius aktorius ar personažus. Kai veikėjas bus paruoštas, turėsite pasirinkti jam savybes. Karas prasidės, herojus pateks į prieglaudą, kur prasideda tikrasis žaidimas. Vaizdą galima sukonfigūruoti nuo pirmojo ir trečiojo asmens, nes grotuvas yra patogesnis. Žaidimo esmė yra atlikti užduotis, tyrinėti pasaulį ir ieškoti geriausios įrangos. Užtenka pamokų: galite sukurti savo atsiskaitymą, suteikdami jai visus reikalingus išteklius. Galite įvesti trupmeną, o tinkamai atkakliai netgi vesti kai kuriuos iš jų, arba galite būti vienišesni. Beje, žaidime yra daugybė unikalių kompanionų su savo užduotimis, sisteminiais santykiais (kai kuriems netgi įmanoma pradėti romaną) ir dialogų jūra, reakcija į žaidėjo veiksmus ir pan. .


Žaidime taip pat yra pažangi amatų sistema. Tai leidžia daug nuveikti, pradedant nuo konstrukcijų statybos ir nereikalingų ginklų bei šiukšlių, skirtų atsarginėms dalims, analizę, iki didelių ginklų ir galios šarvų patobulinimų, jau prieinamų žaidėjui. Kalbant apie „Power Armour“, tai yra „Fallout“ serijos vizitinė kortelė. Ji daro supervietę super -kareiviu, suteikdama jam galimybę nukristi iš didelių aukščių, atlaikyti radiaciją, ekstremalią temperatūrą ir didžiulę žalą. Tačiau darbui reikia branduolinių blokų, kuriuos galima rasti visur pasaulyje. Yra daugybė šio šarvų modelių, ir visi jie yra patobulinti - tiek pagal savybes, tiek vizualiai.

Sklypas

Kaip minėta anksčiau, trečiasis pasaulis ir veikėjas eina į prieglaudą su savo šeima - vyru ar žmona, priklausomai nuo pasirinktos lyties ir mažo sūnaus, vardu Seanas. Prieglaudoje juos pasitiki darbuotojai, kurie kviečia visus gyventojus sėdėti kapsulėse dezinfekuoti. Galų gale paaiškėja, kad šios kapsulės iš tikrųjų yra skirtos kriosams, ir visa ši prieglauda yra vienas didelis eksperimentas. Po kurio laiko herojus atsibunda dėl nesėkmės ir mato, kaip jo žmona nužudoma prieš akis, ir vyras su revolveriu, o cheminės apsaugos kostiumo vyras - pagrobia savo sūnų. Tada herojus vėl užmiega ir atsibunda jau vienas, tuščioje prieglaudoje, kur jo laukia tik skeletai ir didžiuliai radtarakanai. Jis siekia surasti savo sūnų, o tas, kuris nužudė savo žmoną ir pagrobė vaiką. Играйте на официальном сайте UP-X и зарабатывайте реальные деньги!

c5d20c9ccfb7b1a4458943597a6a125d